DENİZLİ OSB DE 4. GELENEKSEL MASA TENİSİ TURNUVASI BAŞLIYOR

DENİZLİ OSB DE 4. GELENEKSEL MASA TENİSİ TURNUVASI BAŞLIYOR

Yayınlama Tarihi : 02.09.2022 10:46

Denizli Organize Sanayi Bölgesi 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası kura çekimi Bölge Müdürlüğümüz Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Kura çekiminde Bölge Müdürümüz Ahmet Taş, Bölge Müdür Yardımcımız Hulusi Köseoğlu, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Musa Güner’in yanı sıra turnuva katılımcılarının temsilcileri de hazır bulundu.
Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü işbirliği ile amatör spor etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası 05 Eylül – 16 Eylül 2022 tarihleri arasında DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezinde gerçekleştirilecek.
OSB içerisinde yer alan firma çalışanlarının takım olarak katılabildiği turnuvada bir takım en az üç kişiden oluşturuldu ve firmalar kendi bünyesindeki birimlerden ayrı ayrı takım oluşturarak katılabildiler. Böylelikle Denizli Organize Sanayi Bölgesi 4. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvasına; 21 firma 31 takım katılmış oldu.
Çalışanlar arası etkileşimin ve pozitif rekabet duygusunun artırılmasının amaçlandığı organizasyonda, katılımcıların yanı sıra seyircilerin de büyük heyecan yaşayarak dâhil oldukları turnuvanın Takım Yöneticilerinin katıldığı kura çekimi ve Teknik toplantı sonrası katılımcılar objektiflere poz vererek birbirlerine başarılar dilediler.
Masa tenisi sporunun yaygınlaşmasını ve çalışanları spor yapmaya teşvik etmeyi amaçladıklarını dile getiren Bölge Müdürümüz Ahmet Taş, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü olarak spora büyük önem verdiklerini, bu tarz turnuvaların firmalar arasındaki diyalogları pekiştireceğini vurgulayarak: “Masa tenisi maçları ekip ruhunu güçlendiriyor. Firmalar ve çalışanlar arasında pozitif rekabet duygusunu artırmanın en iyi yolu sportif müsabakalardan geçiyor. Üstelik spor yaparak stresini atan personel, daha verimli çalışıyor. Yaptığımız bu sportif faaliyetler neticesinde iş performansı ve verimliliğin artmasıyla birlikte iş kazalarındaki azalmayı da hedefliyoruz. Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz turnuvamız Bölgemizde yer alan firma çalışanlarını bir araya getiriyor. Tüm katılımcılarımıza başarılar diliyorum.” dedi.