DENİZLİ OSB’DE FUTBOL HEYECANI DEVAM EDİYOR

DENİZLİ OSB’DE FUTBOL HEYECANI DEVAM EDİYOR

Yayınlama Tarihi : 10.10.2022 09:54

Kurumsal profesyonelliği sportif performansla buluşturan ve şirketlerin yeşil sahadaki buluşma adresi olan Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü liginde futbol heyecanı uzun bir aradan sonra tekrar başladı.
Rekabetçi ancak dostluğu ön planda tutan, futbol coşkusunun halı sahalara taşındığı Denizli OSB Ligi katılımcılarına profesyonel bir atmosfer sunuyor.
Amacı, katılımcı şirketlerin ister oyuncu, ister seyirci olsun tüm çalışanlarının eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak olan Denizli OSB Ligi, böylece çalışanların şirketlerine olan bağlılıklarını pekiştirme olanağı sağlıyor. 
DENİZLİ OSB LİGİ 2 YIL SONRA YENİDEN
Denizli OSB liginde uzun bir aradan sonra ilk maçlar için düdük çalındı. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Denizli Şubesi yönetimindeki maçlarda ilk maçların hakemi:  Denizli B klasman hakemi Murat Can Ilgaz, Denizli il hakemi Fatih Derin oldu. Başarılı bir şekilde yönetilen maçlarda centilmenlik ön planda idi.
DOSB Ligi ile ilgili açıklamalarda bulunan Spor Komite Başkanı ve Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş; Lige yoğun bir katılımın olduğunu, bu sezonda çekişmeli ama centilmenliğin ön planda olduğu bir turnuva olacağını tahmin ve temenni ettiğini söyledi. Taş: “Bu sezon toplam 32 takımın mücadele ettiği Denizli OSB liginde katılımın yüksek olduğu için mutluyuz. İş stresinden uzaklaşıp çalışanlarımıza spor yaptırmanın mutluğunu yaşıyoruz. Bu yıl futbol turnuvasının tüm maçlarını Youtube kanalımızdan canlı olarak yayınlıyoruz. Tüm katılımcı ve sporculara başarılar diliyorum.” dedi.
Katılan takımların yetkilileri futbol turnuvası için uzun süredir antrenman yaptıklarını ve bu yıl turnuvanın seviyesinin yüksek olacağını düşündüklerini ifade ettiler.
İŞ HAYATININ SÜPER LİGİ'NDE ŞAMPİYONLUK MÜCADELESİ
12 takımın mücadele ettiği Denizli OSB Süper Ligi’nde; Lig sonunda sıralamada birinci olan takımın ilk finalist olacağı 2. ve 5. sırada bitiren takım ile 3. ve 4. sırada bitiren takımların play off maç oynayacağı, galiplerin bir maç daha yapacağı ve bu mücadeleler sonucu ikinci finalistin belirleneceği belirtildi.
Süper Lig’de İlk Haftanın Maçları Oynandı
Oynanan maç sonuçları:
Gamateks Tekstil 6 - Parla Solar 3
OSB Müdürlük 3 - Uspar Tekstil 1
Durtaş Tekstil 2 - Tan Tekstil 8
Atlas Boya 3 - Deniz Tekstil 4
Gökhan Tekstil 5 - Görenler Etiket 0
Haftanın üç günü yapılan maçlarda Pazartesi ve Cuma günleri Yükselme Grubu Çarşamba günleri ise Süper Lig maçları yapılmaktadır. Denizli OSB Ligi maç sonuçlarını, fikstür, takımlar ve bir çok bilgiyi https://www.dosb.org.tr/kurumsal/dosblig adresinden öğrenebilirsiniz.