DENİZLİ OSB’DE SÜPER LİG BAŞLIYOR

DENİZLİ OSB’DE SÜPER LİG BAŞLIYOR

Yayınlama Tarihi : 14.09.2022 15:39

Denizli Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan firmaların katılımı ile bu yıl 18.'si düzenlenen Denizli OSB Futbol Süper Ligi müsabakaları kura çekimi gerçekleşti. Lig usulüne göre mücadele edecek olan takımların temsilcilerinin iştirak ettiği toplantıya Bölge Müdürümüz ve Futbol Tertip Komitesi Başkanı Ahmet TAŞ katıldı.
Masa Tenisi ardından Futbol Ligi ile ara verdikleri aktivitelere hızlı bir giriş yaptıklarını vurgulayan Bölge Müdürümüz Ahmet Taş; “Bölgemizde yer alan firmalardaki çalışanlar arasında birlik ve beraberlik ile firmalar arası kaynaşmayı sağlamak, çalışma motivasyonunu arttırmak amacıyla düzenlediğimiz ve pandemi sebebiyle ara verdiğimiz  “Denizli OSB Süper Ligimiz” kaldığı yerden aynı heyecan ile başlıyor.” dedi.
Pandemi nedeniyle 3 yıldan bu yana ara verdikleri müsabakaların, firmalardan gelen yoğun talep üzerine Eylül ayı içerisinde başlayacağını söyleyen Bölge Müdürü Taş: “16 Eylül’de masa tenisi finalimizi yapıp dereceye giren takımlara kupalarını ve ödüllerini vereceğiz. 21 Eylül’de de herkesin heyecanla beklediği Futbol ligimizin sezon açılışı için süper kupayı sahibine verip futbol sezonumuzu da başlatacağız.
OSB Müdürlüğü spor tesislerinde oynanacak olan lig müsabakalarımız da Türkiye Futbol Federasyonu’ndan hakemler görev alacak olup, müsabakalarda yer alan futbolcuların karşılaşma içi sakatlanma, yaralanma vb rahatsızlıklarında anında müdahale edebilecek Sağlık İl Müdürlüğü’nden gelen sağlıkçılarımız da hazır bulunacak.
21 Eylül Çarşamba Günü Saat 19.00’da 2019 yılı Süper Lig Şampiyonu Gamateks Tekstil aynı sezonda Yükselme Grubu Şampiyonu olan OSB Müdürlüğü ile Süper Kupa için karşılaşacaklar. Süper Lig’de 12 Yükselme Grubunda 17 takımın, 450 kişi ile mücadele edeceği futbol turnuvalarımızda sezonun açılış maçı olan Süper Kupa’dan sonra Süper Lig ve Yükselme Grubu maçları da start alacaktır. Bu sezon Süper Lig’de bulunan takımlarımız AFZ Gelişim Tekstil – Atlas Boya – Parla Solar Enerji – Deniz Tekstil A.Ş. – Gamateks Tekstil - Gökhan Tekstil – Tan Tekstil – Uğurlu Oto Cam – Uspar Tekstil – OSB Müdürlüğü – Durtaş Tekstil – Görenler Etiket’e müsabakalarda başarılar diliyorum.” dedi.