Denizli OSB için Güç Birliği

Denizli OSB için Güç Birliği

16/06/2021

   Denizli Valisi Ali Fuat Atik ile Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan Bölgemizi ziyaret etti.

   Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanımız M. Abdülkadir Uslu, Başkan Vekillerimiz Derya Baltalı, Necip Filiz, Bölge Müdürümüz Ahmet Taş tarafından karşılanan Vali Atik ile Başkan Zolan, Denizli OSB Denetim Kurulu Üyelerimiz Süleyman İlgeri, Selim Yaymanoğlu ve Denizli OSB OSBÜK Temsilcilerimiz Selim Kasapoğlu, Ahmet Yavuzçehre ile bir araya geldiler.

   Toplantıda Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nin su, arıtma tesisi, köprülü kavşak, otoban çevre yolu, bölge çalışanlarının aşılanması ve OSB’nin diğer projeleri tüm detayları ile görüşüldü.

   Denizli Valisi Ali Fuat Atik, Denizli OSB Yönetim Kurulu’nun her zaman yanında olduklarını belirterek, sorun ve taleplerin çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını, gerçekleştirilecek projeler için Denizli Valiliği olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.

   Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşen konularda her zaman olduğu gibi yine Denizli OSB Yönetim Kurulu’na destek vereceklerini belirtti.
   
   Toplantı OSB Yönetim Kurulu Üyelerinin Vali Ali Fuat Atik ve Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a plaket sunumunun ardından sona erdi.