Maç Sonuçları

 

YÜKSELME GRUBU ve SÜPER LİG
Final Maçları

 
TAKIM SKOR TAKIM SKOR        TARİH        SAAT
OSB MÜDÜRLÜK   DURTAŞ TEKSTİL   05 ARALIK 2019 PERŞEMBE 18.00
DENİZ TEKSTİL   GAMATEKS TEKSTİL   05 ARALIK 2019 PERŞEMBE 19.15

YÜKSELME GRUBU ve SÜPER LİG
3-4. Maçları
TAKIM SKOR TAKIM SKOR        TARİH        SAAT
GÖKHAN TEKSTİL   UĞURLU OTO CAM   03 ARALIK 2019 SALI 19.00
GÖRENLER ETİKET   UĞURLU BASKI BOYA   03 ARALIK 2019 SALI 20.00

Süpre Lig Düşme Maçı
 
TAKIM SKOR TAKIM SKOR        TARİH        SAAT
USPAR TEKSTİL   UĞURLULAR TEKSTİL   28 KASIM 2019 SALI 19.00

Yükselme Play Off Maçları
 
TAKIM SKOR TAKIM SKOR        TARİH        SAAT
GÖRENLER ETİKET 9 HÜRSAN TEKSTİL B 8 26 KASIM 2019 SALI 19.00
SİRMERSAN MERMER 1 UĞURLU BASKI BOYA 7 26 KASIM 2019 SALI 20.00

Play Off
 
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
DENİZ TEKSTİL 2 GÖKHAN TEKSTİL 1 19 KASIM 2019 SALI 19.00
GAMATEKS TEKSTİL 5 UĞURLU OTO CAM 3 19 KASIM 2019 SALI 20.00
 
Play Out
 
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
USPAR TEKSTİL 6 BEREKET ENERJİ 7 21 KASIM 2019 PERŞEMBE 19.00
AFZ GELİŞİM TEKSTİL 3(H) UĞURLULAR TEKSTİL 0 21 KASIM 2019 PERŞEMBE 20.00
 
13 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
40. NF KİMYA 0 HÜRSAN TEKSTİL B 3(H) 20 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 19.00
41. DURTAŞ TEKSTİL 6 FATİH PROFİL 5 20 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 20.00
42. KIMIL TEKSTİL 0 SİRMERSAN MERMER 6 20 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 21.00
 
11 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
51. USPAR TEKSTİL 1 UĞURLU OTO CAM 9 12 KASIM 2019 SALI 19.00
52. AFZ GELİŞİM TEKSTİL 0  TAN TEKSTİL 3(H) 12 KASIM 2019 SALI 20.00
53. GAMATEKS TEKSTİL 3 DENİZ TEKSTİL 3 14 KASIM 2019 PERŞEMBE 19.00
54. BEREKET ENERJİ 3 ATLAS BOYA 5 14KASIM 2019 PERŞEMBE 20.00
55. GÖKHAN TEKSTİL 3(H) ATATEKS TEKSTİL 0 14 KASIM 2019 PERŞEMBE  


12 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
37. KEMAL UĞURLU TEKSTİL 3(H) HÜRSAN TEKSTİL A 0 13 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 19.00
38. GÖRENLER ETİKET 3(H) NESA TEKSTİL 0 13 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 20.00
39. UĞURLU BASKI BOYA 3 MEYTEKS TEKSTİL 2 13 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 21.00
10 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
46.UĞURLULAR TEKSTİL 0 TAN TEKSTİL 3(H) 05 KASIM 2019 SALI 19.00
47. USPAR TEKSTİL 2 ATLAS BOYA 2 05 KASIM 2019 SALI 20.00
48. GAMATEKS TEKSTİL 11 GÖKHAN TEKSTİL 2 07 KASIM 2019 PERŞEMBE 19.00
49. AFZ GELİŞİM TEKSTİL 2 DENİZ TEKSTİL 8 07 KASIM 2019 PERŞEMBE 20.00
50. BEREKET ENERJİ 3(H) ATATEKS TEKSTİL 0 07 KASIM 2019 PERŞEMBE  


11 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
34. DURTAŞ TEKSTİL 3(H) AKÜRÜN TEKSTİL 0 06 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 19.00
35. KIMIL TEKSTİL 3 HÜRSAN TEKSTİL B 6 06 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 20.00
36. SİRMERSAN MERMER 2 FATİH PROFİL 2 06 KASIM 2019 ÇARŞAMBA 21.00
 
9 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
41.UĞURLU OTO CAM 3 AFZ GELİŞİM TEKSTİL 1 30 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 19.00
42. ATLAS BOYA 2 GAMATEKS TEKSTİL 10 30 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 20.00
43. TAN TEKSTİL 4 BEREKET ENERJİ 3 30 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 21.00
44. DENİZ TEKSTİL 6 GÖKHAN TEKSTİL 3 31 EKİM 2019 PERŞEMBE 19.00
45. UĞURLULAR TEKSTİL 0 USPAR TEKSTİL 3(H) 31 EKİM 2019 PERŞEMBE 20.00


10 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
31. GÖRENLER ETİKET 1 OSB MÜDÜRLÜK 3 01 KASIM 2019 CUMA 19.00
32. UĞURLU BASKI BOYA 12 HÜRSAN TEKSTİL A 1 01 KASIM 2019 CUMA 20.00
33. MEYTEKS TEKSTİL 3(H) NESA TEKSTİL  0 01 KASIM 2019 CUMA 21.00
8 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
36.AFZ GELİŞİM TEKSTİL 6 UĞURLULAR TEKSTİL 2 22 EKİM 2019 SALI 19.00
37. BEREKET ENERJİ 2 UĞURLU OTO CAM 8 22 EKİM 2019 SALI 20.00
38. ATATEKS TEKSTİL 0 DENİZ TEKSTİL 3 (H) 24 EKİM 2019 PERŞEMBE  
39. GÖKHAN TEKSTİL 5 ATLAS BOYA 2 24 EKİM 2019 PERŞEMBE 19.00
40. GAMATEKS TEKSTİL 8 TAN TEKSTİL 4 24 EKİM 2019 PERŞEMBE 20.00


9 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
28. KIMIL TEKSTİL 10 NF KİMYA 0 23 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 19.00
29. SİRMERSAN MERMER 4 AKÜRÜN TEKSTİL 2 23 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 20.00
30. FATİH PROFİL 2 HÜRSAN TEKSTİL B 4 23 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 21.00


7 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
31. BEREKET ENERJİ 3 USPAR TEKSTİL 5 15 EKİM 2019 SALI 19.00
32. GAMATEKS TEKSTİL 3 (H) UĞURLULAR TEKSTİL 0 15 EKİM 2019 SALI 20.00
33. ATATEKS TEKSTİL 0 TAN TEKSTİL 3 (H) 08 EKİM 2019 SALI  
34. DENİZ TEKSTİL 1 ATLAS BOYA 1 17 EKİM 2019 PERŞEMBE 19.00
35. GÖKHAN TEKSTİL 7 UĞURLU OTO CAM 2 17 EKİM 2019 PERŞEMBE 20.00


8 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
25. UĞURLU BASKI BOYA 4 KEMAL UĞURLU TEKSTİL 1 16 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 19.00
26. MEYTEKS TEKSTİL 7 OSB MÜDÜRLÜK 7 16 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 20.00
27. NESA TEKSTİL 1 HÜRSAN TEKSTİL A 1 16 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 21.00


6 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
26. GÖKHAN TEKSTİL 10 BEREKET ENERJİ 3 08 EKİM 2019 SALI 19.00
27. DENİZ TEKSTİL 7 USPAR TEKSTİL 4 08 EKİM 2019 SALI 20.00
28. AFZ GELİŞİM TEKSTİL 3(H) ATATEKS TEKSTİL 0 08 EKİM 2019 SALI  
29. ATLAS BOYA 7 UĞURLULAR TEKSTİL 1 10 EKİM 2019 PERŞEMBE 19.00
30. UĞURLU OTO CAM 9 TAN TEKSTİL 2 10 EKİM 2019 PERŞEMBE 20.00


7 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
22. SİRMERSAN MERMER 3 DURTAŞ TEKSTİL 6 09 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 19.00
23. FATİH PROFİL 3 (H) NF KİMYA  0 09 EKİM 2019 ÇARŞAMBA 20.00
24. HÜRSAN TEKSTİL B 5 AKÜRÜN TEKSTİL 1 09 EKİM 2019 SALI 21.00


6 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
16. FATİH PROFİL      3 KIMIL TEKSTİL     4 01 EKİM 2019 SALI 19.00
17. HÜRSAN TEKSTİL B     1 DURTAŞ TEKSTİL     6 01 EKİM 2019 SALI 20.00
18.AKÜRÜN TEKSTİL     7 NF KİMYA      2 01 EKİM 2019 SALI 21.00


6 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
19. HÜRSAN TEKSTİL A 1 OSB MÜDÜRLUK 4 02 EKİM 2019 CARŞAMBA 19.00
20. NESA TEKSTİL 2 KEMAL UĞURLU TEKSTİL 3 02 EKİM 2019 CARŞAMBA 20.00
21.MEYTEKS TEKSTİL 4 GÖRENLER ETİKET 8 02 EKİM 2019 CARŞAMBA 21.00

 
6 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
18. TAN TEKSTİL  3 GÖKHAN TEKSTİL  4 03 EKİM 2019 PERŞEMBE  19.00
 



5 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
21. DENİZ TEKSTİL 13 BEREKET ENERJİ 1 24 EYLÜL 2019 SALI 19.00
22. ATLAS BOYA 3 AFZ GELŞİM TEKSTİL 2 24 EYLÜL 2019 SALI 20.00
23. GAMATEKS TEKSTİL 3(H) ATATEKS TEKSTİL 0 24 EYLÜL 2019 SALI  
24. TAN TEKSTİL 4 USPAR TEKSTİL 4 26 EYLÜL 2019 PERŞEMBE 19.00
25. UĞURLU OTO CAM 3 UĞURLULAR TEKSTİL 1 26 EYLÜL 2019 PERŞEMBE 20.00


5 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
13. NESA TEKSTİL  5 UĞURLU BASKI BOYA 5 25 EYLÜL 2019 CARŞAMBA 19.00
14. OSB MÜDÜRLUK 4 KEMAL UĞURLU TEKSTİL 3 25 EYLÜL 2019 CARŞAMBA 20.00
15.HÜRSAN TEKSTİL A 3 GÖRENLER ETİKET 4 25 EYLÜL 2019 CARŞAMBA 21.00

 
4 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
16. UĞURLU OTO CAM 9 ATLAS BOYA 0 17 EYLÜL 2019 SALI 19.00
17.UĞURLULAR TEKSTİL 3 DENİZ TEKSTİL 4 17 EYLÜL 2019 SALI 20.00
18.USPAR TEKSTİL 3(H) ATATEKS TEKSTİL 0 17 EYLÜL 2019 SALI  
19. AFZ GELİŞİM TEKSTİL 4 GÖKHAN TEKSTİL 5 19 EYLÜL 2019 PERŞEMBE 19.00
20. BEREKET ENERJİ 4 GAMATEKS TEKSTİL 11 19 EYLÜL 2019 PERŞEMBE 20.00

4 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
10.HÜRSAN TEKSTİL B 1 SİRMERSAN MERMER 4 18.09.2019 CARŞAMBA 19.00
11.AKÜRÜN TEKSTİL 3 KIMIL TEKSTİL 6 18.09.2019 CARŞAMBA 20.00
12.NF KIMYA  3 DURTAŞ TEKSTİL 7 18.09.2019 CARŞAMBA 21.00

 
3 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
11. ATLAS BOYA 3 (H) ATATEKS TEKSTİL 0 10.09.2019 SALI  
12. USPAR TEKSTİL 0 AFZ GELİŞİM TEKSTİL 6 10.09.2019 SALI 19.00
13. UĞURLU OTO CAM 1 GAMATEKS TEKSTİL 4 10.09.2019 SALI 20.00
14. UĞURLULAR TEKSTİL 7 BEREKET ENERJİ 1 12.09.2019 PERŞEMBE 19.00
15. TAN TEKSTİL   GÖKHAN TEKSTİL   12.09.2019 PERŞEMBE 20.00

 
3 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
7.OSB MÜDÜRLÜK 8 UĞURLU BASKI BOYA 4 11.09.2019 CARŞAMBA 19.00
8.HÜRSAN TEKSTİL 'A' 3 MEYTEKS TEKSTİL 4 11.09.2019 CARŞAMBA 20.00
9.KEMAL UĞURLU TEKSTİL 2 GÖRENLER ETİKET 5 11.09.2019 CARŞAMBA 21.00
 

2 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
6. TAN TEKSTİL 2 DENİZ TEKSTİL 8 03.09.2019 SALI 19.00
7.AFZ GELİŞİM TEKSTİL 3 BEREKET ENERJİ 4 03.09.2019 SALI 20.00
8. UĞURLULAR TEKSTİL 2 GÖKHAN TEKSTİL 9 03.09.2019 SALI 21.00
9. USPAR TEKSTİL 3 GAMATEKS TEKSTİL 6 05.09.2019 PERŞEMBE 19.00
10. UĞURLU OTO CAM 3(H) ATATEKS TEKSTİL 0 05.09.2019 PERŞEMBE 20.00

 
2 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
4.AKÜRÜN TEKSTİL 4 FATİH PROFİL 4 04.09.2019 CARŞAMBA 19.00
5.NF KİMYA 1 SİRMERSAN MERMER 10 04.09.2019CARŞAMBA 20.00
6.DURTAŞ TEKSTİL 8 KIMIL TEKSTİL 3 04.09.2019 CARŞAMBA 21.00
 
 
 
 1 HAFTA MAÇLARI SÜPER LİG
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
1. GAMATEKS TEKSTİL 3 AFZ GELİŞİM TEKSTİL 2 27.08.2019 SALI 19.00
2. GÖKHAN TEKSTİL 13 USPAR TEKSTİL 1 27.08.2019 SALI 20.00
3. ATATEKS TEKSTİL 0 UĞURLULAR TEKSTİL 3(H) 27.08.2019 SALI 21.00
4. DENİZ TEKSTİL 4 UĞURLU OTO CAM 4 29.08.2019 PERŞEMBE 19.00
5. ATLAS BOYA 2 TAN TEKSTİL 3 29.08.2019 PERŞEMBE 20.00

 
 1 HAFTA MAÇLARI YÜKSELME GRUBU
TAKIM SKOR TAKIM SKOR TARİH SAAT
1.OSB MÜDÜRLÜK 6 NESA TEKSTİL 2 28.08.2019 CARŞAMBA 19.00
2.KEMAL UĞURLU TEKSTİL 4 MEYTEKS TEKSTİL 3 28.08.2019 CARŞAMBA 20.00
3.GÖRENLER ETİKET 7 UĞURLU BASKI BOYA 2 28.08.2019 CARŞAMBA 21.00