OSB Müdürlük Takımı Süper Ligde

OSB Müdürlük Takımı Süper Ligde

Denizli OSB Müdürlüğü tarafından düzenlenen yükselme grubunda süper lige ilk yükselen takım OSB Bölge Müdürlüğü takımı oldu.
Yükselme Ligi’nde A Grubu’nda mücadele eden Osb Müdürlüğü Takımı Nesa Tekstil’i 6-3, Uğurlu Baskı Boya’yı 8-4, Kemal Uğurlu Tekstil’i 4-3, Hürsan Tekstil A Takımı’nı 4-1 mağlup ederken Meyteks Tekstil ile 7-7’lik zorlu gecen maçların ardından Süper Lige yükselmeye hak kazandı.
OSB takımı son maçlarında namağlup olan Görenler Etiket ile karşılaştı.  Bir final maçı edasından gecen müsabakada Osb müdürlük takımı Görenler Etiket takımını 3-1 yenerek önümüzdeki sezonda Osb süper liginde mücadele etmeye hak kazandı.
Osb takım kaptanı ve teknik direktörü olan Faruk Öztürk son maça çıkmadan önce takımı ile ilgili yaptığı konuşmada  “Çok kuvvetli rakipler ile mücadele ettik.  Geçen sezon kıl payı kaçırdığımız süper ligi bu yıl kaçırmayacağız.  Moral ve motivasyonumuz çok iyi. Maçı kazanıp süper ligde mücadele edeceğiz. Tüm takım arkadaşlarım elinden gelen gayreti göstereceklerine inanıyorum.’’ dedi
 Osb müdürlük takımının kadrosu;
Kaleci Mustafa Konuk ***
2 Mehmet Ali Gönültaş***
36 Faruk Öztürk***
7 Fatih Kolcu***
 77 Uğur Aslan****
96 Yalçın Güngör***
10 Erkan Karakaş****
Yedekler
9 Hüseyin Öztan**
4 Gökhan Işık**
20 Yasın Bay**

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tüm takımlara başarılar diler.

OSB MÜDÜRLÜK