Süper Kupayı Gamateks Tekstil Kazandı

Süper Kupayı Gamateks Tekstil Kazandı

          Bu yıl ilk kez yapılan süper kupa final maçı 22 Ağustos 2019 Perşembe günü oynandı. Gamateks ve atlas boya takımları arasında geçen maçın ilk yarısını 3-3 berabere kapattılar. Coşkulu bir taraftarın izlediği maçta OSB lig şampiyonu ve yükselme grubu şampiyonu olan iki takım son düdük çalana kadar mücadeleyi bırakmadılar. Bol gollü gecen maçta gülen taraf ise 5-4 GAMATEKS tekstil oldu.
          Bölge Müdürümüz ve Futbol Tertip Komitesi Başkanı Ahmet TAŞ tarafından verilen süper kupa için sayın taş bu sene ilk kez yaptığımız bu organizasyonu geleneksel hale getirip her yıl yapmayı düşünüyoruz. Sezon açılış maçı niteliğinde oynanan bu maç lige güzel bir başlangıç olmuştur, dedi.
          Maçı orta hakemi Şeyma Haşlak ve yardımcı hakemleri ise Doğukan Arslan, Mustafa Görkem Akgül triosu maçı başarılı bir şekilde yönetmiştir.
          Gamateks tekstil teknik direktörü ALİ DERCAN süper lığ için uzun suredir antrenmanlara devam ettiklerini ve gecen yıl şampiyonu olarak bu maçta çıktıkları için çok mutluluk duydukların söyledi. Bu aldığımız kupa ile ligde daha motive bir şekilde oyamayacakları ve lig'de aynI başarıyı sergileyeceklerin belirten Sayın DERCAN tüm takımlara başarılar diliyorum dedi.