Yükselme A Grubunda Son Durum

Yükselme A Grubunda Son Durum

Denizli OSB Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2019 Yılı Yükselme Grubu Maçları;  28 Ağustos -13 Kasım tarihleri arasında yapılan A Grubu maçları tamamlandı.
Süper Lig A Grubu’ndan Osb Müdürlük takımı çıkmıştı. Grup maçlarının bitilmesi ile süper ligde mücadele edecek olan son takımı; yapılacak play off maçları belirleyecek.
Görenler Etiket Takımı 2. ve Uğurlu Baskı Boya Takımı 3. oldu. Gelecek hafta oynanacak olan B grubu maçlarının bitiminden sonra eşleşmeler belli olacak. 

Uzun ve zorlu geçen maçların ardından Görenler Etiket Takımı Yöneticisi Bilal ERSAN; 
“Geçen sene ilk kez katıldığımız turnuva çalışanların kendi aralarında kaynaşma ve dayanışmalarını arttırırdı. Bu sene çok iyi bir takım kurduk. Yapığımız maçlarda sadece bir yenilgi aldık. Hedefimiz süper ligde mücadele etmektir. Turnuvaya emek veren ve ter döken tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” dedi.

Uğurlu Baskı Boya Takımı Yöneticisi Atilla GÜNDÜZ;
“Uzun yıllardır turnuvaya katılıyoruz her yıl kıl payı süper ligde oynama şansını kaybediyoruz. Bu yıl benim ve tüm takım arkadaşlarımız inancı ile zorlu maçlar sonucunda play off oynama hakkını kazandık. Takımdaki arkadaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde yapacağımız maçlara çok iyi hazırlandık. Bu sene süper lige çıkabilmek için elimizden geleni yapacağız. Gelecek sezonda Uğurlu Baskı Boya Takımı’nı Süper Lig’de göreceksiniz.” dedi.  

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tüm takımlara başarılar diler.