Yükselme Grubu Maçları Tamamlandı

Yükselme Grubu Maçları Tamamlandı

       Denizli OSB Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2019 yılı Yükselme Grubu, B grubunun son maçlarını tamamlamasıyla son buldu.
Süper Lige vize alan iki takım A grubundan OSB Müdürlük ve B grubundan ise DURTAŞ Tekstil takımları Süper Lige çıkmıştır. Süper Lig’de mücadele edecek olan son takımı ise yapılacak play off maçları belirleyecek.
Sirmersan Mermer ikinci ve Hürsan Tekstil B takımı üçüncü olmuştur.  Geçtiğimiz hafta biten yükselme grubu A maçlarından sonra ise;

Görenler Etiket - Hürsan Tekstil B
Sirmersan Mermer - Uğurlu Baskı Boya takımları eşleşmiştir.

         Uzun ve zorlu geçen maçların ardından takım yöneticileri;
       Sirmersan Mermer Takımı Yöneticisi A. Sinan Özdemir “OSB Bölge Müdürlüğünün turnuvalarına sürekli iştirak ediyoruz. Geçen sene Süper Lig’de mücadele ediyorduk ama ligden düştük. Bu yıl tekrar Süper Lig için hazırız. Yaş ortalaması en yüksek olan takım olarak yaptığımız bu aktiviteden çok memnunuz. Bizi en çok mutlu eden şu ana kadar centilmen takım olmamızdır. Yükselme grubunda şampiyonluk maçı yapamayacağız ama bir terslik olmaz ise Centilmen Takım olacağız.’’ dedi.

       Hürsan Tekstil B Takımı Yöneticisi Selami Demirtaş “OSB Bölge Müdürlüğünün düzenlediği turnuvaya ilk kez katıldık. Biz kendi aramızda maçlar yapıyorduk ama bu tarz büyük organizasyonuna hiç katılmamıştık. Turnuvanın ilk başlarında yeni bir takım oluğumuz için biraz zorluk çektik. Maçlar ilerledikçe kendi potansiyelimizin farkına vardık. Süper lige çıkacak olan ilk üç takım arasında kalmayı başardık. Takımın kendilerine olan güveni çok yükseldi. Biz bu sene Süper Lig için sürpriz takım olmak istiyoruz. Bize desteklerini esirgemeyen Hürsan Tekstil A.Ş. ve turnuva için emek harcayan tüm takım arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.’’ dedi. 

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tüm takımlara başarılar diler.