Yükselme Grubunun Kazananı Osb Müdürlüğü

Yükselme Grubunun Kazananı Osb Müdürlüğü

       OSB Futbol Yükselme Grubu müsabakalarında iki grup halinde yapılan turnuvada mücadele eden 14 takım gruplarında ilk sırayı almak için yarıştılar. Gruplarını birinci bitiren OSB Bölge Müdürlüğü ve Durtaş Tekstil takımları direkt olarak Osb Süper Ligi’nde mücadele etmeye hak kazandılar.
       Yoğun yağmur altında oynanan yükselme şampiyonluk maçına, her iki takım temkinli başladı. Maçın ilerleyen zamanlarında Osb Müdürlüğü takımı üstünlüğünü ortaya koydu ve 6 - 1 kazanmayı başardı.
Gruplarını 2. ve 3. sırada bitiren takımlar ise kendi aralarında play off oynamış ve 4 takım içinden Görenler Etiket takımı süper ligde mücadele etmeye hak kazanmıştır.
       Önümüzdeki sezonda OSB süper liginde mücadele edecek olan OSB Bölge Müdürlüğü takımı, Durtaş Tekstil ve Görenler Etikete başarılar diliyoruz.
       OSB Bölge Müdürlüğü takım yöneticisi ve sporcusu Faruk Öztürk; “Biz OSB olarak sporu çok seviyoruz. Bizim çalışanlarımızın hemen hemen hepsi bir spor branşı ile uğraşmıştır. Şu anda en az 3 futbol takım çıkarabilecek kapasitemiz var. Ama biz bu sene genç bir takım oluşturmak istedik. Yaptığımız hazırlık maçlarında ve antrenmanlarda hedefimiz şampiyon olmaktı. İyi bir hazırlık dönemi ve iyi bir motivasyon olduktan sonra kazanmamak için hiçbir neden kalmıyor. Turnuvaya katılan tüm takımlar gibi her takım şampiyon olmak ister ama her turnuvanın bir kazananı vardır. Bu yükselişimizi önce süper kupa ve ardından süper lig şampiyonu olarak devam ettirmek istiyoruz. Bize bu imkânı tanıyan Bölge Müdürümüz Ahmet TAŞ’a, takım arkadaşlarıma, diğer katılımcılar ve turnuvaya emek harcayan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.” dedi.
       Bu yıl yükselme grubunun en centilmen takımı Sirmersan Mermer oldu. Yükselmenin gol kralı ise Görenler Etiket takımından Yasir Arabacı olmuştur.
       Final günü tüm fotoğraflarını fotoğraf galerisinden görebilirsiniz.