DENİZLİ OSB’DE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ

DENİZLİ OSB’DE KORONAVİRÜS ÖNLEMİ

Release Date : 20.03.2020 09:23

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, koronavirüsüne (Kovid-19) karşı bölgedeki hizmet binaları, Gümrük, Antrepo, okul, kreş ve camide dezenfeksiyon çalışmalarına başladı. 

Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Yönetim Kurulunun bölgede başlattığı dezenfeksiyon çalışmaları, kurulan özel ekiple Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmalara talepleri doğrultusunda ücretsiz dezenfeksiyon çalışması hizmeti verilecektir.  

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş, "OSB Yönetim Kurulumuzun aldığı karar gereği, sosyal tesislerimizde ve hizmet binalarımızda koronavirüsüne karşı dezenfeksiyon çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüsüne yönelik tedbirler kapsamında, Sağlık Bakanlığımızın beyan ettiği 14 gün kuralına ve dezenfekte programına uymak bu virüsle mücadeleyi daha kolay hale getirecektir." dedi.

Bölgede bulunan DOSTEK Koleji ve Kreş’te koronavirüse karşı ilaçlama çalışmaları yapıldığını belirten Taş, "Her gün yoğun şekilde çocuklarımızın kullanım alanları ve eğitim öğretim alanları virüse karşı dezenfekte edilecek, her türlü önlemler alınacaktır. Gümrük ve Antrepoya gelen ve çıkış yapan tırlar da da dezenfekte işlemi uygulanmaktadır." dedi.