DENİZLİ OSB'DE KUPA VE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

DENİZLİ OSB'DE KUPA VE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Release Date : 30.10.2015 09:31

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından bu yıl 14'üncüsü düzenlenen OSB Futbol Ligi'nde final müsabakaları sonunda ödüllerin sahipleri belli oldu.

DENİZ TEKSTİL OSB FUTBOL LİGİ’Nİ ŞAMPİYON TAMAMLADI
Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü her yıl geleneksel olarak yapılan ve bu yıl 2 grupta 14 takımın mücadele ettiği OSB Futbol Ligi müsabakalarında Deniz Tekstil takımı mutlu sona ulaştı.
Oynanan grup karşılaşmalarının ardından Deniz Tekstil, Kaynak Havlu, Gökhan Tekstil ve Mine Kâğıt takımları yarı finale yükselmişti. Yarı final müsabakalarının ardından da Gökhan Tekstil ile Deniz Tekstil rakiplerini yenerek finale yükseldi. Final müsabakasında Deniz Tekstil, Gökhan Tekstil takımını normal süresi 4-4 biten karşılaşmada penaltı atışları sonunda mağlup ederek ligi şampiyon olarak bitirdi. Üçüncülük müsabakasında Mine Kâğıt, Kaynak Havlu takımını 6-4 mağlup ederek turnuvayı üçüncü sırada tamamladı.

KUPALAR VE ÖDÜLLER TAKDİM EDİLDİ
Berkay 75.Yıl Tesisleri’nde yapılan final müsabakalarının ardından ödül töreni geçildi.. Ödül töreninde ilk olarak turnuvayı üçüncü sırada tamamlayan Mine Kâğıt takımına üçüncülük kupası takdim edildi. İkincilik ödülünün madalyalarını ise Denizli OSB Müdür vekili ve Doğalgaz Müdürü Ahmet TAŞ Gökhan Tekstil takımına takdim etti. Şampiyon olan Deniz Tekstil takımının şampiyonluk kupası ve madalyalarını Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Tanju BEŞTAŞ verdi.

OSB FUTBOL LİGİ GOL KRALI
Müsabakalar sonunda, gol kralı, Deniz Tekstil takımından 27 gol ile Şahin TINGIR olurken, ödülünü Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Tanju BEŞTAŞ takdim etti.

TENİS TURNUVASINDA FİNALİSTLERE ÖDÜLLERİ SUNULDU
Tenis turnuvasında da kupa ve ödüller sahiplerini buldu. Tenis turnuvasında rakiplerini yenen Kadir OKÇU ve Tamer EDİRNE final maçında karşı karşıya geldiler. Çekişmeli ve heyecanlı geçen müsabakada ilk seti kaybetmesine rağmen Kadir OKÇU rakibi Tamer EDİRNE’ yi 2-1 yenerek şampiyon oldu. Müsabakanın ardından ise birinci Kadir OKÇU ile ikinci Tamer EDİRNE’ ye kupa ve ödüllerini Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Tanju BEŞTAŞ verdi.
Ödül töreninde futbol finali müsabakasında görev alan hakemlere de birer plaket takdim edildi.
"TURNUVA CENTİLMENLİK İÇİNDE GEÇTİ"
Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Tanju BEŞTAŞ, Centilmenlik ödülünü alan Kaynak Havlu takımına ödülünü verdikten sonra kısa bir değerlendirmede bulunan turnuvanın oldukça centilmenlik içerisinde geçtiğini ifade ederek, "Centilmenlik içerisinde oldukça çekişmeli müsabakalara tanıklık ettik. Turnuvaya katılan tüm oyuncuları tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.