DENİZLİ OSB AİLESİ GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BULUŞTU

DENİZLİ OSB AİLESİ GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA PROGRAMINDA BULUŞTU

Yayınlama Tarihi : 14.06.2024 16:45


Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Kurban Bayramı münasebetiyle geleneksel olarak düzenlediği kurum içi bayramlaşma programını gerçekleştirdi. Denizli OSB personeli düzenlenen programda bir araya gelerek bayramlaştı.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde gelenek bozulmadı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban Bayramı münasebetiyle kurum içi bayramlaşma programı düzenlendi. Denizli OSB Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yaymanoğlu, Bölge Müdürü Ahmet Taş, birim amirleri ve personeller katıldı.

“DENİZLİ OSB AİLESİ OLARAK; BİRLİK VE BAŞARILARIMIZ DAİM OLSUN”

Bayramlaşma programına katılamayan Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu’nun tüm Denizli OSB ailesinin bayramını kutladığı mesajını katılımcılara Bölge Müdürü Ahmet Taş iletti. Başkan Uslu mesajında; “Çok kıymetli Denizli Organize Sanayi Bölgesi ailemiz; hepinizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, ailenizle ve sevdiklerinizle geçireceğiniz sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol bereketli bayramlar diliyorum. Birliğimizin ve başarımızın daim olmasını diliyor, gece gündüz demeden verdiğiniz emekler için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Denizli OSB Yönetim Kurulu Üyesi Selim Yaymanoğlu, bayramlaşma programında Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün iştirakleriyle de birlikte büyük bir aile olduğunu vurgulayarak; “Büyük bir özveriyle çalışan, Bölgemizi bir adım daha ileriye taşımak adına emek gösteren siz değerli çalışma arkadaşlarımızla birlikte büyük bir aileyiz. Birlikteliğimizden güç alarak her geçen gün başarılarımızı arttırıyoruz. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kurban Bayramı’nı ailenizle, sevdiklerinizle, sağlıkla, huzurla geçirmenizi diliyorum” dedi.

“SAĞLIKLI, HUZURLU VE BEREKETLİ BİR BAYRAM DİLİYORUM”

Bayramlaşma programında konuşan Bölge Müdürü Ahmet Taş, “Kurban Bayramınızı en içten dileklerim ile kutluyorum. Ülkemize, tüm İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bayramın birlik ve beraberlik ile dayanışmayı artırmasını temenni ediyor, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum” dedi.
Program konuşmaların ardından gerçekleşen bayramlaşma ile son buldu.