DENİZLİ OSB’DE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

DENİZLİ OSB’DE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Yayınlama Tarihi : 23.06.2023 15:57

Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü personeli düzenlenen kurum içi bayramlaşma töreninde bir araya geldi.
Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş, birim amirleri ve Bölge Müdürlüğü personelinin katılımıyla bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.
Böyle bir bayramlaşma geleneğini devam ettirmekten ve tüm Denizli OSB personeliyle bu bayramlaşma vesilesiyle tekrar bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu ifade eden ve tüm çalışanların bayramını kutlayan M. Abdülkadir Uslu: “Denizli OSB işin, liyakatin, birlikteliğin, sorumluluğun ve kardeşliğin merkezi olmuştur. Bugün de burada bir bayram öncesi siz değerli kardeşlerimizle bir aradayız. Bayramın birlik ve beraberlik ile dayanışmayı artırmasını temenni ediyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum.” dedi.
Denizli Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Bayramlaşma Töreni’nde söz alan Bölge Müdürü Ahmet Taş: “Bayramlar, kardeşliğin dostluğun helalleşme ve sevincin yaşandığı istisnai günlerdir. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz.  Gelecek bayramlarda da tekrar buluşmak dileğiyle Kurban Bayramı’nın sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim” dedi.
Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu ve DOSB Bölge Müdürü Ahmet Taş; törene katılan tüm OSB personeli ile tek tek bayramlaştı ve iyi dileklerde bulundular.