DENİZLİ OSB’DE SIZDIRMAZLIK SİSTEMLERİ KONFERANSI DÜZENLENDİ

DENİZLİ OSB’DE SIZDIRMAZLIK SİSTEMLERİ KONFERANSI DÜZENLENDİ

Yayınlama Tarihi : 22.05.2024 16:45

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ev sahipliğinde, TMMOB Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi ve Rotaseal Denizli Bölge Yetkili Bayii Yavuz Ticaret işbirliğinde “2024 Sızdırmazlık Sistemleri Konferansı” düzenlendi.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, bölgedeki ve kentteki sanayicilere faydalı birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda TMMOB Makine Mühendisleri Odası Denizli Şubesi ve Rotaseal Denizli Bölge Yetkili Bayii Yavuz Ticaret işbirliğinde Denizli OSB Konferans Salonu’nda “2024 Sızdırmazlık Sistemleri Konferansı” gerçekleştirildi.

“EV SAHİPLİĞİ İÇİN DENİZLİ OSB MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Rotaseal A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kutlu ve firmanın Ar-Ge Müdürü Mohsen Pirani’nin konuşmacı olarak yer aldığı konferansta katılımcılara mekanik salmastra konusunda bilgiler verildi. 2 oturumda gerçekleşen etkinlik hakkında bilgiler veren Gökhan Kutlu; “Düzenlediğimiz etkinlikte bizlere ev sahipliği yapan Denizli OSB Müdürlüğümüze çok teşekkür ederiz. Yoğun bir katılımla konferansımızı gerçekleştiriyoruz. Amacımız katılımcılarımıza üretimini gerçekleştirdiğimiz mekanik salmastra ve döner bağlantı ekipmanları gibi konularda bilgiler vermek. Katılımcılarımızın merak ettikleri sorulara yanıt bulmalarını sağlamak. İlgi gösteren herkese teşekkür ederiz” dedi.

“VERİMLİ BİR ETKİNLİK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Ar-Ge Müdürü Mohsen Pirani ise; “Keyifli bir etkinlik oldu. Yaptığımız sunumlarla katılımcılarımızı bilgilendirdik. Firmamız ve ürettiğimiz ürünlerle ilgili merak edilenlere de yanıt verdik. Teknik ekipler ve satın alma tarafına ağırlık vererek ürün çeşitliliği, montaj kısmı ve yaşanabilecek sorunlar ile çözüm yolları hakkında bilgiler verdik. Oldukça verimli bir etkinlik olduğunu düşünüyorum” ifadelerine yer verdi.

Etkinlik soru cevap bölümünün ardından sona erdi.