DENİZLİ OSB FİRMALARINDAN RAMAZAN BOYUNCA İFTAR

DENİZLİ OSB FİRMALARINDAN RAMAZAN BOYUNCA İFTAR

Yayınlama Tarihi : 21.03.2024 10:26

 Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerini yürüten firmalar Ramazan Ayı boyunca Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi’nde vatandaşlara yönelik iftar yemeği veriyor. Düzenlenen iftar yemeğinde her gün 3.000 vatandaş orucunu hep birlikte açıyor. 

 Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü koordinasyonunda bölgede yer alan firmaların destekleriyle Ramazan ayı boyunca Müftü Ahmet Hulusi Efendi Cami ve Külliyesi’nde vatandaşlara yönelik iftar yemeği veriliyor. Vatandaşların ve Pamukkale Üniversitesi öğrencilerinin yoğun olarak katıldığı iftar yemeğinde binlerce kişi orucunu hep birlikte açıyor. Ramazan ayı boyunca devam edecek olan iftar yemeği organizasyonunda her gün farklı bir firma iftar yemeğine ev sahipliği yapıyor.

 Denizli OSB öncülüğünde her yıl Ramazan Ayı’nda gerçekleştirilen iftar programına katılan vatandaşlar düzenlenen iftar yemeğinden duydukları memnuniyetlerini dile getirirken, emeği geçenlere de teşekkür ettiler.

“RAMAZAN AYININ BEREKETİNİ HEP BİRLİKTE YAŞAMAK İSTİYORUZ”

 Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu; “Denizli OSB Yönetim Kurulu olarak amacımız, soframızda yediğimiz yemeği tüm vatandaşlarımızla paylaşmak. Ramazan ayının bereketini hep birlikte yaşamak istiyoruz. Her gün 4 çeşit yemek çıkarıyoruz. Üniversitemizde okuyan, evlerinden uzak olan gençlerimiz, evine ulaşamayanlar, evinde yemek pişiremeyen insanlar gelip soframıza misafir oluyorlar. Bize destek vermek isteyen hayırsever üyelerimize de kapımız her zaman açıktır. Ben bu vesileyle Ramazan ayının ilimize, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.