DOSB MÜDÜRLÜĞÜ 5. MASA TENİSİ TURNUVASI ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

DOSB MÜDÜRLÜĞÜ 5. MASA TENİSİ TURNUVASI ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

Yayınlama Tarihi : 12.06.2024 14:29

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün bu yıl 5’incisini düzenlediği Masa Tenisi Turnuvası’nda final karşılaşması yapıldı. 30 takımın kıyasıya mücadele ettiği turnuvada şampiyon takım belli olurken dereceye giren takımlara düzenlenen ödül töreninde madalya ve kupaları takdim edildi.

Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün, bölgede faaliyet gösteren firmalardaki çalışanların iş stresinden uzaklaşmasını sağlamak ve firmalar arası iletişimin artırılması amacıyla düzenlendiği Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın bu yıl 5’incisi gerçekleştirildi. Denizli Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Denizli Masa Tenisi İl Temsilciliği işbirliği ile düzenlenen, 30 takımda 138 sporcunun yer aldığı ve 3 hafta süren turnuvada finalistler belirlendi. DOSTEK Koleji Spor Salonu’nda düzenlenen final karşılaşmasında Bahar Tekstil takımı ve Akürün Tekstil A takımı şampiyonluk için yarıştı.
Final müsabakası ve ödül törenine; Denizli Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman, Masa Tenisi İl Temsilcisi Erkan Doğan, Denizli OSB Bölge Müdürü Spor Komitesi Başkanı Ahmet Taş, firma yetkilileri, sporcular ve aileleri katıldı.

TURNUVANIN ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

Kıyasıya geçen turnuvanın finalinde Bahar Tekstil ve Akürün Tekstil A takımları karşı karşıya geldi. Heyecanın hat safhada olduğu karşılaşmada 3-0’lık skorla turnuvanın şampiyonu Bahar Tekstil oldu.

Final müsabakasının ardından ödül törenine geçildi. Turnuvaya sağladığı katkılardan dolayı; Denizli Gençlik Spor İl Müdürü Ömer İlman, Masa Tenisi İl Temsilcisi Erkan Doğan, Masa Tenisi Federasyonu Uluslararası Hakemi Musa Güner ve turnuvada yer alan hakemlere, Denizli OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş tarafından hediye takdim edildi.

TURNUVANIN CENTİLMENLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

5’inci Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın en centilmeni Sarıoğlu Tekstil takımı olurken, turnuvanın en centilmen kadın sporcusu ödülünü Chakra Mağazacılık takımından İrem Çiftçi aldı. En centilmen erkek sporcu ise Nesa Tekstil takımından Hakan Tur oldu. Turnuvanın centilmenleri ödüllerini protokol üyelerinden aldı.

KLASMAN GRUBU KAZANANLARI ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Turnuvada büyük bir başarı sağlayarak dereceye giren takımlara ödüllerini protokol üyeleri takdim etti. İlk olarak Klasman Grubu’nun kazananları ödüllendirildi. Klasman Grubu’nun 4’üncüsü Tan Tekstil B takımı olurken, 3’üncülüğü Chakra Mağazacılık kazandı. Grubun 2’nciliğine yerleşen takım ise OSB Müdürlüğü B takımı oldu. 3 haftalık turnuva serüveninde Klasman Grubu’nun 1’inciliği kazanan takım Akürün B takımı olurken kazanan takımlara madalya ve kupaları takdim edildi.

ŞAMPİYON; BAHAR TEKSTİL

Turnuvanın ödül töreninde Klasman Grubu kazananlarının ardından Ana Tablo kazananları açıklandı. Masa Tenisi Turnuvası’nın 4’üncüsü OSB Müdürlüğü A Takımı, 3’üncüsü Veritas Tekstil ve 2’ncisi Akürün Tekstil A takımı oldu. Denizli OSB Müdürlüğü 5. Geleneksel Masa Tenisi Turnuvası’nın şampiyonluk kupasını kaldıran takımı ise Bahar Tekstil oldu. Ana Tablo’da çekişmeli maçların ardından dereceye giren takımlara madalya ve kupaları takdim edildi.

“BÖLGEMİZE SPOR SALONU KAZANDIRACAĞIZ”

Turnuva hakkında açıklamalarda bulunan OSB Bölge Müdürü Ahmet Taş “Bölgemizde bulunan firmalarda çalışanların birbiriyle tanışmalarını, kaynaşmalarını sağlamak ve aralarındaki dayanışmayı arttırmak amacıyla düzenlenen masa tenisi turnuvası tatlı bir rekabet ortamında, centilmenlik içerisinde tamamlandı. Bu turnuvayı yaparken turnuvamız boyunca desteklerini bizlerden esirgemeyen; Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerimize, Denizli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüze, turnuvada görev alan hakemlerimize, takımlarımıza ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Bölgemizde spor faaliyetlerini oldukça önemiyoruz. Bu kapsamda önümüzdeki süreçte bölgemize seyircilerimizin yoğun bir şekilde katılım sağlayabileceği, firmalarımızla birlikte spor etkinliklerini arttırarak faklı branşlarda turnuvalar düzenleyebileceğimiz bir spor salonu kazandıracağız. Bu kapsamda çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Masa Tenisi Turnuvası’na katılan sporcular, hakemler ve protokol üyelerinin de katılımıyla günün hatırasına fotoğraf çekiminin ardından ödül töreni sona erdi.