KORONAVİRÜS SÜRECİNİ HEP BİRLİKTE ATLATACAĞIZ, SAĞLIK ÖNCELİĞİMİZ…

KORONAVİRÜS SÜRECİNİ HEP BİRLİKTE ATLATACAĞIZ, SAĞLIK ÖNCELİĞİMİZ…

Yayınlama Tarihi : 23.03.2020 13:10

Bugün gelinen nokta itibariyle, dünya genelinde etkisini gösteren salgın, küresel ekonomik darboğazı da beraberinde getirdi.
Kamu ve özel sektör, bu anlamda insan sağlığını önceleyen bir yaklaşım ile hareket ediyor. Firmalarımız kronik hastalıkları olan ve sağlık durumu normalin üzerinde riski beraberinde getiren çalışanlarına bu süreçte izin verdi. Her firma kendi durumlarını değerlendirerek gerekli sağlık ve hijyen tedbirlerini aldı ve uygun çalışma ortamlarını oluşturdu. Uygun şartlar altında firmalarımız, daha önceden planlanmış üretim ve ihracatlarını sürdürüyorlar. Faaliyetini bir süreliğine durduran firmalarımız da oldu.
Bu çerçevede, devletimizin alacağı her türlü düzenlemeye uygun davranmak hepimizin görevi. Bütün çalışanlarımızın sağlığı hepimizin önceliği. Bu anlamda, üretim faaliyetlerini sürdüren firmalarımızda gerekli sağlık önlemlerinin alındığından ve hiçbir zafiyete yer bırakılmadığından eminiz.
Her şey geride kaldığında, yolumuza devam edebilmek için aldığımız tedbirlere uyalım. Bu zor günleri şüphesiz hep birlikte atlatacağız.

DENİZLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU