OSB Yıldızları

OSB Yıldızları

Yayınlama Tarihi : 04.02.2021 10:57

       Türkiye genelindeki OSB'lerde faaliyet gösteren firmaların yıllık ihracat, yurtiçi ticaret, istihdam, yatırım, ar-ge gibi alanlarda performansları açısından ilk beş yüz firması; OSBÜK liderliğinde, Dış Etki İletişim Ajansı /Turkishtime Araştırma Grubu tarafından yürütülecek çalışma sonucunda objektif kriterlere ve gönüllülük esasına göre belirlenerek "OSB YILDIZ FİRMALARI-OSB'ler İlk 500 Firma Araştırması" adıyla kamuoyuna açıklanacaktır.
 
       Söz konusu araştırmaya OSB'lerimizde faaliyet gösteren tüm firmalar katılım sağlayabilecektir. Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan OSB'lerimizde faaliyet gösteren firmalar hakkında, doğru kaynaklara ve verilere dayalı, kapsamı bakımından da ilk olacak bu araştırma; OSB'lerimizdeki firmaların performansını tüm Türkiye'ye aktaracak ve etkin bir referans kaynağı olacaktır.

       Bu doğrultuda; "OSB YILDIZ FİRMALARI-OSB'ler İlk 500 Firma Araştırması" çalışmaları kapsamında, Dış Etki İletişim Ajansı/Turkishtime Araştırma Grubu proje çalışanları tarafından çalışmalar başlamıştır. 

       Bilgilerinizi rica eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.