Yeni Nesil Satış Stratejileri ile Ürünlerinizi Doğru Müşteriye Ulaştırmanın 5 Etkili Yolu

Ürün Kategorileri
Yeni Nesil Satış Stratejileri ile Ürünlerinizi Doğru Müşteriye Ulaştırmanın 5 Etkili Yolu

Sayın Üyemiz,
 

Bölge Müdürlüğümüz ve Online Satış ve Pazarlama Strateji Uzmanı, Ekonomist Ömer Hakan Baki işbirliği ile düzenlemiş olduğumuz "Yeni Nesil Satış Stratejileri ile Ürünlerinizi Doğru Müşteriye Ulaştırmanın 5 Etkili Yolu" konulu eğitim 07 Aralık 2023 Perşembe günü saat 10.00'da Bölge Müdürlüğümüz Konferans Salonumuzda gerçekleştirilecektir. 

Geleceğin satış dünyasına adım atmanız ve ürünlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmanız için düzenlediğimiz bu etkileyici etkinlikte, Yapay Zeka’nın sunduğu yenilikçi satış stratejilerini yakından tanıma fırsatını bulacaksınız.
Dijital pazarlama ve satış dünyasında öne çıkmak, ürünlerinizi doğru kitlelere ulaştırmak için gerekli bilgileri edineceğimiz bu buluşma, işinizi ve satışlarınızı bir üst seviyeye taşımak adına bir dönüm noktası olacaktır.
Bu Seminere Neden Katılmalısınız?
1. "Geleceğin Satış Dünyasında ChatGPT ve AI Teknolojisi'nin Rolü Nedir?"
2. "Ürünlerinizi Dijital Zirveye Taşımak İçin ChatGPT ve AI Teknolojisi Ne Sunuyor?"
3. "Geleceğin Satış Trendlerini Belirlemede ChatGPT ve AI Teknolojisi Nasıl Yardımcı Oluyor?"
4. "ChatGPT ve AI Teknolojisi ile İnternet Üzerinden Satışta Başarıya Ulaşmak Mümkün mü?"
5. "Ürünlerinizi ChatGPT ve AI Teknolojisi ile Hedef Kitlenize Nasıl Ulaştırırsınız?"
6. "ChatGPT ve AI Teknolojisi'nin Dijital Pazarlama ve Satış Stratejilerine Etkisi Nedir?”  gibi sorularının cevabını öğrenmek için sizi bu etkinliğimize sizi davet ediyoruz.

Not: Seminerimize Katılan ve Danışmanlık Hizmeti Almak İsteyen 5 Katılımcı Firmaya 1 Yıllık %50 İndirimli Birebir Danışmanlık Hizmeti, Online Eğitim Almak İsteyen 10 kişiye %50 İndirimli eğitim hizmeti verilecektir.